Eclypsya

ECLYPSYA, kominek wędrowny...

Gdy nad pustynią zapada noc, wędrowne plemiona rozbijają swoje obozowiska. By oznaczyć swoje nowe miejsce zamieszkania nomadowie rozpalają ogień, wokół którego gromadzą się dzieląc się zwykłym posiłkiem i codziennymi opowieściami.

Wędrowny tryb życia zainspirował projektantów Arkiane do stworzenia kominka Eclypsya. Nasze życie zmienia się wraz ze zmianami pór roku. Kominek Eclypsya wyposażony w system odprowadzania spalin od spodu, zestawy przyłączeniowe oraz zestaw do przenoszenia, pozwoli korzystać z ciepła ognia zimą w salonie, cieszyć się płomieniem w sypialni w chłodne dni lub celebrować letnie noce przy ogniu na tarasie.

Eclypsya jest pierwszym kominkiem przenośnym na drewno, który daje ci wolność:

  • planowania i wyboru miejsca umieszczenia kominka dzięki wykorzystaniu zestawów przyłączeniowych.
  • wyboru sposobu ustawiania kominka – centralnie, przy ścianie, w narożniku.
  • używania kominka przez cały rok: wiosną, latem, jesienią i zimą
  • obracania kominka by korzystać z widoku na ogień z dowolnego miejsca pomieszczenia
  • usuwania lub wstawiania kominka podczas aranżowania lub zmiany wystroju wnętrza przy pomocy zestawu do przenoszenia

 

Uwiedzie cię duża wizja ognia w tym kominku. Ścianki z ozdobnie szczotkowanej blachy nierdzewnej podkreślają jego prostą formę. Boczne drzwiczki do dokładania i drugie drzwi otwierane do czyszczenia ułatwiają użytkowanie kominka.

Korzystając z naszych dotychczasowych osiągnięć w dziedzinie ekologii i wydajności urządzeń zaprojektowaliśmy kominek Eclypsya tak, by uzyskać wspaniałe spalanie i bardzo dobrą sprawność przy jednoczesnej dużej szczelności urządzenia wyposażonego w dopływ powietrza pierwszego i drugie go obiegu. Dzięki tym rozwiązaniom Eclypsya ma moc 12 kW i sprawność 78%.

Formularz kontaktowy

Wszystkie formy kontaktu